Tai gali paskatinti keletą organizacijų, kurios reikalauja biomasės kuro atsargų, įsigyti kuklų, žemos kokybės granulių, tačiau šis straipsnis su viskuo, ką jūs turite galvoti apie medienos granules, paaiškins, kodėl tai nėra protinga mintis.

Dėl tam tikrų dalykų labai svarbu, kad naudojate biomasės virduliui kokybišką kurą, kad nekiltų pavojaus. Remonto sąskaitos gali būti brangus.

Be to, kokybiškos medienos granulės pagamins jums tikėtiną šilumą, tuo tarpu žemos kokybės medienos granulės nesukurs panašios šilumos vertės, taigi turėsite suvartoti didesnę jų dalį, taigi investiciniai fondai, kuriuos, jūsų nuomone, padarysite, greitai išnyks .

Didžiosios Britanijos dalis naudojamos medienos granulės paprastai gaunamos iš pirminės medienos kartu su pakartotinai naudojama mediena ir pjuvenomis iš kokybės šaltinių, kad būtų galima naudoti kaip būdingą dangą.

Netikėtai tikėdamiesi gauti kokybiškų medienos granulių, jūs turite užtikrinti, kad jie atitiktų ENplus A1 standartą, kad jie efektyviai vartotų, taip pat paliktų pagrindinį indą su šlakiu virimo aparate.

Teisėjas Medienos granulių kokybė kaip biomasės kuras

Koks yra jų dalykas, kaip paprasta įvertinti medienos granulių kaip biomasės kuro rūšį?

Jums nereikia būti medienos granulių generavimo specialistu, kad žinotumėte, ar granulės pagamintos ekspertų.

Yra 5 patarimai, padedantys:

Ar atrodo, kad jie yra kokybiški medžio granulės?

Turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jie turėtų būti vienodo ilgio, kuris yra nuo 30 mm iki 40 mm. Atstumas turėtų būti nuo 6 mm iki 8 mm. Granulių mišinys, kuris yra ilgesnis, trumpesnis arba didesnis, gali parodyti žemos kokybės klasterį.

Kaip jaučiasi medienos granulės?

Kokybiškos medienos granulės biomasės katilams bus sparkly ir sklandžiai ir be pertraukų. Žemos kokybės granulės bus pertraukos, o paviršius nebus lygus.

Kaip medžio granulės kvepia?

Būtų gerai tai pastebėti, nes kokybiškos medienos granulės turi turėti naują medienos kvapą, nes mediena ir pjuvenos yra žalios medžiagos. Nenuostabus kvapas parodys, kad granulės gali turėti problemų, kai medžiagos ar užtrauktukas naudojami kaip jų kūrimo dalis.

Vartokite granules

Pagaliau kokybiškų medienos granulių geriausias bandymas apšviesti vieną su rungtynėmis; kokybiška medžio granulė energiją tausoja ir turės šviesiai geltonos arba tamsios spalvos ugnį. Tamsesnės raketos ar netikėtumas, kad jūs kovosite su granulėmis, parodysite, kad yra problemų dėl medžiagų pobūdžio.

Sourcing Quality Medienos granulės yra labai svarbios

Leidžia tiesiog pabrėžti, kad kokybiškos medienos granulės yra svarbiausios biomasės šildytuvui, nes žemos kokybės granulės gali taip pat trukdyti skatinančiai sistemai, vartoti neefektyviai ir palikti daugiau ugninių šiukšlių susidarymo.

Jūs taip pat susidursite su pavojais, kai naudosite žemos kokybės degalus, kad paneigtumėte montuotojo ar gamintojo šildytuvo garantiją.

Panašiai, medžio granulių pernešimas turėtų būti įmanomas vienu iš dviejų skirtingų būdų: daugumoje organizacijų, turinčių biomasės šildytuvą, jie pasirinks, kad granulės būtų gabenamos maiše, kurios sveria 10 kg arba 15 kg.

Jie reguliariai įsigyjami masės metu ir bus vežami ant medinės lovos, todėl pervežimas bus susijęs su 1 tonu.

Be to, galima manyti, kad gabenamos didesnės sumos, o tai yra žinoma kaip masinė pūstinė granulių pernešimo priemonė, nes granulės yra prapūstos per transportavimo sunkvežimio vamzdį į biomasės kuro saugyklą. Šie masiniai pervežimai dažnai yra pigiausias būdas gauti biomasės kurą.

Vartok medžio skiedrį ir rąstus, o ne granulius

Galų gale galėtumėte apsvarstyti tai, kad turėdamas biomasės virdulį savo verslui pristatė, kad jis taip pat galėtų gaudyti medieną ir rąstus, o ne granules. Būtinai turite suvokti atitinkamas kokybės problemas.

Dėl netikros galimybės, kad turite medienos drožles ir rąstus, o jūs turite garintuvą, galintį valdyti šias galias – tik vienas iš kiekvieno nelyginio šildytuvo gali pats padaryti – tada jis aptiks ir šiuos skirtingus užpildus.

Medžio drožlės yra pigesnės nei granulės, tačiau jie paprastai nenaudoja taip efektyviai ir reikalauja gero tiekėjo, kad būtų užtikrinta, kad medienos skiedros tiekimo medžiagoje nėra jokios skirtingos medžiagos, “flotsam” ir “jetsam”, kurie gali pakenkti virduliui arba net žaloti kažkam.

Kita priežastis, kodėl granulės yra pagrindinės, yra tai, kad jos yra lengviau tvarkomos ir saugojamos, o jų mažos vandens medžiagos ir slėgis reiškia, kad granulės turės didesnį gyvybingumo kiekį nei medienos drožlių ar rąstų. Dėl to jie yra pigesni vartoti.

Tai papildomai reiškia, kad medienos granulės yra produktyvesnės už transportavimą nei kitos medienos užpildai, todėl jūsų patalpose reikia mažiau saugojimo patalpų, tačiau tai neturės problemos tiems asmenims, kurie turi paprastą prieigą prie medienos drožlių ar žurnalų teikėjų.