K .: Kuo skirtumas tarp priemaišų ir standartinių medienos granulių?

A: pagrindinis skirtumas tarp klasių yra šlako ir kainos. “Premium” medienos granulės sunaudoja šiek tiek švaresnę ir šiek tiek brangesnės. Premium granulės turėtų būti mažiau nei 1%. Standartinės granulės paprastai turi daugiau šlakų, daugiau kaip 3%. Paprastai pagaminta iš centro medienos (ne žievės). Toliau pateikiami penkių kuro kokybės ypatumai, patvirtinti du vertinimus.

Masės storis kubinės pėdos (0,028 kub. Metrų) gali būti ne didesnis kaip 40 svarų (18 kg)

Plotis turėtų būti nuo 1/4 iki 5/16 colio (635-794 mm)

Didžiausias ilgis turėtų būti 1 ir 1/2 colio (254-127 mm)

Baudos (tvarkingos), ne daugiau kaip 0,5% masės, turėtų būti 1/8 colio (317,5 mm) ekrano

Natrio kiekis gali būti mažesnis nei 300 sekcijų už kiekvieną milijoną (ppm).

Galima patikrinti granulių kuro kokybę tiriant pakuotę dėl nepagrįsto dirvožemio ir tvarkingos. (Dirvožemis gali formuoti klinkerius krosnyje.) Turi būti trumpa, kokia yra vienos porcijos priemonė, kuri valo 40 kg (18 kg) maišelio pagrindą.

K: Kaip naudojamos medienos granulės?

A: Medžio granulės yra paruoštos šiltai. Granulių vartojimo krosnys gali būti iš didžiųjų verslo katilų iki mažų privačių radiatorių. Daugelyje granuliuojančių krosnelių yra konteinerių (atsargų rezervuarų) ir vidaus reguliatorių reguliuojamų sukamųjų grąžtų, kurie natūraliai perduoda granules į ugnį. Šios krosnys turi būti kuo mažiau kaupiamos nei įprastos įkrovos aparatai. Kai granulės bus sudedamos, likusios liepsnos turi būti išimtos iš krosnių, daugiausia kartą per savaitę. Degiųjų šiukšlių matas yra mažesnis už įprastą žievės žievę. Visi aplink rėmeliai granulės pagamins beveik nevalgius, flotsam ir jetsam. Kiekvienas iš šių kintamųjų leidžia vartoti medienos granules puikią ir naudingą požiūrį į šiltą.

K: Kokios medienos granulės gaminamos naudojant?

A: medienos granulės gaminamos naudojant suspaustą pjuveną, medžio drožles, žievę, kaimo produktą, šiukšlių popierių ir kitas natūralias medžiagas. Kai kuriuose granulių kuro aparatuose gali būti naudojami įvairūs biomasės energijos šaltiniai, tarp jų – riešutai, kukurūzų dalys, mažos medienos drožlių, grūdų, burokų miežių, saulėgrąžų, džiovintų vyšnių duobių ir sojų pupelių.

Klausimas: kokiu mastu bus daug medienos granulių, šį sezoną turiu šildyti savo namuose?

A: granulės reguliariai parduodamos 40 kg (18 kg) maiše. Galite įvertinti, kiek degalų reikės šilumos sezonui, atkreipdami dėmesį į tai, kad viena toną granulių yra panaši į maždaug 1,5 lynų virves. Daugybė hipotekų, naudojančių granulių viryklę kaip pagrindinį šilumos šaltinį, kasmet naudoja kelis tonus granulių. Granuliuoto kuro mechanizmai reguliariai yra pigesni už darbą, negu elektriniai užtvaros pašildymas ir propano aparatai.

Klausimas: Kur aš saugu savo medienos granules?

A: Reikalaujamas saugojimo vietos matas priklausys nuo reikalaujamų medienos granulių matavimo. Medžio granules galima palengviai paslėpti iki kelių metų.

K .: Kaip man galėčiau apskaičiuoti mano galimas lėšas?

A: Apskaičiuojant bendrąsias kuro lėšas, naudokite po degalų ekvivalentiškumo diagramos ir iliustracijos figūrėliais.

Kuro ekvivalentiškumo diagrama

Dėl šildymo kiekviena viena tonų medienos granulių =

120 galonų šildymo aliejaus

170 galonų propano

16.000 ft3 degių dujų

4,755 kilovatvalandės (kWh) galia

Norėdami sužinoti savo potencialius degalų sąnaudų investicinius fondus, pirmiausia turite nuspręsti, kiek šildymo kuro jūs naudojate kiekvienais metais ir padidinkite savo įprastą kainą už galoną. Tai suteikia bendrą šiltnamio efektą sukeliančių degalų mokestį už metus, į kurį jūs žinosite savo įvertintą degalų kainą, jei naudosite medienos granules. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei per kelerius metus reguliariai naudojate 1120 galonų propano, kad užsidegtumėte erdvėje (užkertant kelią šildomam degalui, kuris naudojamas vandens radiatoriams ar virimui), o jūsų praeitais metais už propaną įprastos kainos buvo 1,75 dolerio už galoną, jūsų bendras metinis kuro mokestis būtų 1960 dolerių.

_______________ x $ ______________ = $ ________________

Pridėkite iki vienetų kainos / vieneto bendros metinės degalų sąmatos

Kitas matuoklis, kiek didžiulių medienos granulių kiekio reikia kelerius metus. Pavyzdžiui, pirmiau minėtoje situacijoje, naudojant propaną, viena tona medienos granulių yra lygi 170 galonų propano. Tad tikimasi, kad maždaug 7 tonų (6,6 tonos) medienos granulių daugelį metų pašildys jūsų namuose (1 120 galonų propano, priskirto per 170 galonų propano už kiekvieną toną medienos granulių). Atsižvelgiant į netikėtumą, kad dabartinės išlaidos medienos granulėms yra 200 dolerių už toną, jūsų įvertintas kuro mokestis naudojant medienos granules būtų 1320 USD (6,6 tonos medienos granulių padidėjo 200 USD už toną).