ntensyvūs vairavimo kursai: geriausias vadovas

Intensyvūs vairavimo kursai yra greičiausias būdas išlaikyti jūsų vairavimo egzaminą.

Iš esmės, naudodamiesi intensyvaus vairavimo kursu, galite išmokti vairuoti ir išlaikyti testą per savaitę ar dvi, užuot praleidę mėnesius (ar net metus).

Tačiau apie integruotąsias medžiagas turėtumėte žinoti daug, todėl sukūrėme šį išsamų vadovą, kuris padės jums nuspręsti, ar intensyvus vairavimo kursas jums tiks.

Spustelėkite skyrių, kuris jus labiausiai domina, arba atsigulkite atgal, padėkite kojas ir pradėkite skaityti, kad galėtumėte visiškai susitarti.

Turinys trumpai

Kas yra intensyvaus vairavimo kursai?

Kodėl turėčiau pasirinkti „Mokytis, galvoti, vairuoti“ savo intensyvaus vairavimo kursus?

Kiek laiko trunka intensyvaus vairavimo kursai b kategorija?

Ar aš garantuotas, kad išlaikiau savo testą su intensyvaus vairavimo kursu?

Jei aš perku intensyvų, ar turiu mokėti už vairavimo egzaminą?

Jei imsiuosi intensyvaus darbo, kada vyks mano praktinis vairavimo egzaminas?

Kas nutiks, jei praleisiu savo intensyvaus vairavimo kursą?

Kokius kitus testus turėsiu atlikti, be praktinio vairavimo egzamino?

Kas gali lankyti intensyvaus vairavimo kursus?

Kiek kainuoja intensyvaus vairavimo kursai?

Ko išmoksti intensyvaus vairavimo kursuose?

Kodėl yra naudingi intensyvaus vairavimo kursai?

Kuo neigiama yra intensyvaus vairavimo kursai?

Ar intensyvūs vairavimo kursai man tinka? Kaip aš žinosiu?

Ką daryti, jei intensyvaus vairavimo kursas man tampa per didelis?

Kaip atrodo jūsų vairavimo instruktoriai?

Kokį automobilį mokysiuosi?

Ar galiu vykti intensyvaus vairavimo kursus rankine ir automatine mašina?

Ar galiu patirti intensyvaus vairavimo kursus savo automobilyje?

Kai aš einu savo kursą, ar galiu būti paimtas ir numestas skirtingose ​​vietose?

Kur galima rasti intensyvaus vairavimo kursus šalia manęs?

Kaip su jumis rezervuoti intensyvaus vairavimo kursus?

Kiti įprasti DUK

Kas yra intensyvaus vairavimo kursai?

Intensyvaus vairavimo kursai yra skirti padėti besimokantiesiems kuo greičiau išlaikyti testą, daug greičiau, nei vedant įprastas vairavimo pamokas.

Remiantis naujausia vyriausybės apklausa, JK besimokantieji vidutiniškai perka 52 valandas profesinio vairavimo pamokų ir jų vairavimo egzaminui išlaikyti reikia maždaug 14 mėnesių.

Esant intensyvesniam pamokų tvarkaraščiui, galima drastiškai sumažinti laiko ir pinigų sumą, reikalingą išlaikyti testą.

Tačiau norint tai padaryti, intensyvaus vairavimo kursų mokymai turi būti kruopščiai susisteminti ir kvalifikuoti.

Taip pat galite išgirsti intensyvaus vairavimo kursus, vadinamus susidūrimo kursais, vairavimo kursus ar avarijos kursus.

Tai neturi būti painiojama su patobulintu vairavimo kursu ar „Pass Plus“. Tai pasirenkamas kursas, kurį kai kurie vairuotojai pasirenka išlaikę testą, kad dar labiau patobulintų vairavimo įgūdžius ir sumažintų draudimo įmokas.

Mūsų intensyvus kursų procesas veikia taip:

1 žingsnis: Pasirinkite sau tinkamą intensyvaus vairavimo kursą

Pagalvokite, kiek turite vairavimo patirties ir kiek valandų pamokų jums gali prireikti. Jei nesate tikri, susisiekite su mumis čia ir mes jums patarsime.

 

2 žingsnis: Pasirinkite datą ir rezervuokite savo vietą

Pasirinkite norimą pradžios datą ir sumokėkite užstatą arba visą sumą. Sutaupykite 10% iškart, užsakydami internetu, arba paskambinkite mums telefonu 0333 444 0281, jei norite.

3 žingsnis: Mes užsakome jūsų testus

Dabar tai baigėsi mums. Mes sutvarkome ir apmokame tiek už jūsų teorijos egzaminą (jei reikia), tiek už praktinį vairavimo egzaminą. Mes užsakysime kiek įmanoma anksčiau atliktus testus.

4 žingsnis: Sveiki savo instruktoriui

Tada jums bus paskirtas vairavimo instruktorius. Jie susisieks ir pasisveikins ir suorganizuos pirmąją jūsų intensyvaus kurso pamoką.

5 veiksmas: sumokėkite negrąžintą likutį (jei taikoma)

Jei iš pradžių sumokėjote užstatą, kai tik prasidės jūsų intensyvumas, laikas sumokėti likusį kurso likutį. Tai bus sumokėta jūsų vairavimo instruktoriui.

6 žingsnis: užlipkite už vairo

Laikas įjungti degimą ir važiuoti. Jūs turėsite 4 valandas vairavimo mokymo iš eilės dienomis arba pagal iš anksto suderintą tvarkaraštį.

7 žingsnis: išlaikykite savo testą kaip champ

Kursas yra visiškai baigtas, o tada jūs išlaikysite praktinio vairavimo egzaminą, kurį mes anksčiau rezervavome ir už kurį sumokėjome. Ir, žinoma, jūs visiškai tai perduosite. Dabar jūs esate laisvas.

Kodėl turėčiau pasirinkti „Mokytis, galvoti, vairuoti“ savo intensyvaus vairavimo kursus?

Iš esmės todėl, kad gausite nepaprastą vertę ir nuostabią paslaugą. Intensyvus pristatymas reikalauja daug įgūdžių, ypač tokio, kuris vos per savaitę gali paversti pradedantįjį ir kvalifikuotu vairuotoju.

Mūsų vairavimo instruktorių komanda turi specialių žinių ir reikiamos patirties rengiant labai efektyvius intensyvaus vairavimo kursus, sėkmingai išmokydama 1000 jaunuolių pradedantiesiems vairuoti tik 5 dienas.

Be to, jie žino, kaip prisitaikyti prie kiekvieno tipo asmenybių ir sukurti jums tinkamą mokymosi aplinką. Mes žinome, kad pagrindinis tikslas yra išlaikyti jūsų testą, tačiau manome, kad vairuoti yra smagu ir norime, kad jums patiks jūsų kursai.

Ir nepamirškite, kad visada savo mokiniams skiriame pirmenybę. Nuo pamokų užsakymo iki testų jums nereikės vargti ar erzinti administratoriaus. Išmokti vairuoti yra procesas, tačiau mes padarysime sunkų kėlimą.